ЯК МОЛИТИСЯ ПОМПЕЙСЬКУ ДЕВ’ЯТНИЦЮ

Зміст

Як Молитися Помпейську Дев’ятницю

Молитва В Прохальній Частині Вервиці

Молитва В Подячній Частині Вервиці

Помпейська дев’ятниця складається з шести дев’ятниць (дев’ятниця – це відмовляння протягом дев’яти днів певної молитви): трьох прохальних і трьох подячних, під час яких щоденно відмовляємо загальну Вервицю з розважаннями всіх 15-ти таїнств (радісних, страсних і славних). Прохальна і подячна частини тривають по 27 днів. Загалом Помпейська дев’ятниця триває 54 дні (3 дев’ятниці прохальні по 9 днів + 3 дев’ятниці подячні по 9 днів – разом 54 дня). Одну дев’ятницю (9 днів) не можна розривати, але між шістьма дев’ятницями можуть бути перерви, та радимо їх не робити. Молитву на Вервиці можна відмовляти частинами упродовж дня. Помпейську дев’ятницю слід молитися в одному наміренні і під час її тривання треба пам’ятати і виконувати 5 умов доброї молитви, тобто молитва має бути: 1) побожною й уважною; 2) з чистою душею (радимо принаймні щомісяця, особливо на початку дев’ятниці, приступати до Сповіді і Св. Причастя); 3) з вірою; 4) у згоді з Божою волею; 5) витривалою (якщо ви не задоволені якістю вашої молитви, то хай це надолужить ваша витривалість у відмовлянні декількох Помпейських дев’ятниць). Під час прохальної і подячної частини можемо додавати нижче подані молитви.

МОЛИТВА В ПРОХАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ ВЕРВИЦІ

Згадай, о Всемилостива Помпейська Діво Святої Вервиці, що від віків не чувано, щоби Ти залишила того, хто під Твою опіку з Вервицею прибігав, у Тебе помочі благав, Твойого заступництва просив. О Мати Предвічного Слова, не погорди моїми словами, але через Твою Святу Вервицю і благовоління до святині в Помпеях вислухай моє прохання. Амінь.

Царице Святої Вервиці, молися за нас!

МОЛИТВА В ПОДЯЧНІЙ ЧАСТИНІ ВЕРВИЦІ

Що я можу дати Тобі, о Царице, сповнена любові? Присвячую Тобі все своє життя, бажаючи, скільки стане сил, поширювати вшанування Тебе, о Діво Святої Вервиці з Помпеїв. Бо коли я попросив Тебе про допомогу, зійшла на мене благодать від Бога. Де б я не перебував, розповідатиму про милосердя, яке Ти до мене виявила; поширюватиму вшанування Святої Вервиці, даючи свідчення про те, як добре Ти повелася зі мною, аби такі недостойні, як я, грішники з упованням прибігали до Тебе. О, якби весь світ знав, яка Ти добра, яка милостива до стражденних, то всяке створіння прибігало б до Тебе! Амінь.

Царице Святої Вервиці, молися за нас!

ПОЧАТОК ДЕВ’ЯТНИЦІ (дата)  ………………

Дні

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

Прохальна

 

Р

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подячна

 

Р

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Р – радісні, Ст – страсні, Сл – славні таїнства Вервиці

«Якщо хтось прагне отримати ласки, хай відправить на Мою честь три дев’ятниці, відмовляючи п’ятнадцять таїнств Вервиці, а потім хай відмовить знову три дев’ятниці подячні».

Слова Пречистої Діви Марії до дівчини Фортунатіни

[ Наверх ]

[ Перейти до Зауваги та умови ]